• To wydarzenie minęło.

Wystawa „Przestrzenie nieoczywiste”

4 maja - 31 maja

Stacja Kultura zaprasza na kolejną odsłonę twórczości plastycznej Agnieszki Kurkowskiej. Wystawa ma tytuł „Przestrzenie nieoczywiste” i można ją oglądać w dziale dziecięcym Stacji Kultura, w godzinach otwarcia placówki.

„Projektujemy naszą przyszłość poruszając się w przestrzeniach nieoczywistych, nienazwanych, niezmierzonych. Przekraczamy granice. Marzenia wypełniają sytuacje codzienne. Stąd czerpiemy energię do pokonywania trudności. Mierzenia się z wyzwaniami, szczególnie wobec spiętrzających się ograniczeń.

Jak przywołać wyobrażenie sytuacji nienazwanych? Czy barwne plamy i linie opowiadają realne historie z przestrzeni nieoczywistych? Zapraszam do konfrontacji z moją wizją”. – mówi Agnieszka Kurkowska.

Zapraszamy!

Start: