• To wydarzenie minęło.

Wieczór poetycki w Stacji Kultura

18 listopada : 18:00 - 19:00

Stacja Kultura zaprasza 18 listopada o godz. 18:00 na wieczór poetycki Piotra Mazurowskiego i Ryszarda Stoppy. Spotkanie poprowadzi bibliotekarz Mariusz Hybiak.
Piotr Mazurowski – nauczyciel i poeta. Przez lata publikował w zbiorowych antologiach wydawanych przez wejherowskie środowisko literackie, łącznie ukazało się dziewięć takich antologii. Pierwsza samodzielna książka autora nosiła tytuł „Głosy Małego Morza”, ukazała się w 2019 roku. Obecnie twórca przygotowuje wydanie kolejnego tomu, będzie nosił tytuł „Z perspektywy czapli”. Książka ukaże się dzięki udanej zbiórce na portalu Wspieram.to.
Ryszard Stoppa – Rumianin od 40-tu lat. Przedsiębiorca, technolog meblarstwa, saper, nauczyciel zawodu i przedsiębiorczości. Pisze również wiersze niepokorne, zadaje trudne pytania. Ceni twórczość Adama Zagajewskiego. Interesuje się sztuką włoskiego renesansu.
Wstęp wolny!
Zapraszamy!