• To wydarzenie minęło.

Warsztaty kreatywne „Kaszubska lalka”

14 października : 17:30 - 18:30

Stacja Kultura zaprasza 14 października o 17:30 na warsztaty kreatywne „Kaszubska lalka”. Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat z opiekunem. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na zapisy@bibliotekarumia.pl
Podczas warsztatu zapoznamy się z charakterystyką kaszubskiego stroju, a następnie własnoręcznie wykonamy i ozdobimy kaszubskie lalki, które będzie można zabrać do domu.
Podczas wydarzenia obowiązuje zachowywanie wzajemnego dystansu, a opiekunów prosimy również o używanie maseczek/przyłbic.
Warsztaty są częścią projektu „Od baśni do fantasy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
Czas: