• To wydarzenie minęło.

Spotkanie online z Magdaleną Grzebałkowską

20 listopada : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 20 listopada o godz. 18:30 na spotkanie autorskie online z Magdaleną Grzebałkowską. Premiera video odbędzie się na Facebooku Stacji Kultura.
Magdalena Grzebałkowska jest reporterką, autorką bestsellerowych książek: „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, „Beksińscy. Portret podwójny” oraz „1945. Wojna i pokój”, „Komeda. Osobiste życie jazzu”. Laureatka Nike Czytelników 2016.
Spotkanie wokół książki „Komeda. Osobiste życie jazzu” poprowadzi Iwona Demska, dziennikarka Radia Gdańsk.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
Czas: