• To wydarzenie minęło.

Spotkanie online z Marcinem Mellerem

10 grudnia 2020 : 18:30 - 19:30

Marcin Meller

Stacja Kultura zaprasza 10 grudnia o 18:30 na spotkanie online z Marcinem Mellerem. Transmisja odbędzie się na Facebooku Stacji Kultura. Spotkanie poprowadzi Iwona Demska, dziennikarka Radia Gdańsk.
Marcin Meller – dziennikarz i prezenter telewizyjny. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000-2002 reality show „Agent”, prowadził także m.in. magazyn „Dzień Dobry TVN”, teleturniej „Kapitalny pomysł” i „Drugie śniadanie mistrzów”. Był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy” oraz autorem felietonów we „Wprost”. Do niedawna był redaktorem naczelnym Wirtualnej Polski.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
10 grudnia 2020