• To wydarzenie minęło.

Rodzinne warsztaty kreatywne „Kaszubska szkatułka”

21 października : 17:30 - 18:30

Stacja Kultura zaprasza 21 października o godz.17:30 na warsztaty kreatywne „Kaszubska szkatułka”. Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat z opiekunem. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na zapisy@bibliotekarumia.pl
Podczas warsztatu zapoznamy się z charakterystyką i historią kaszubskiego haftu, a następnie, inspirując się kaszubskimi wzorami, będziemy tworzyć i ozdabiać szkatułki. Powstałe dzieła zabierzemy do domu.
Podczas wydarzenia obowiązuje zachowywanie wzajemnego dystansu, a opiekunów prosimy również o używanie maseczek/przyłbic.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Od baśni do fantasy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
Czas: