• To wydarzenie minęło.

Rodzinne spotkanie autorskie z Łukaszem Kowalczukiem

17 października : 12:00 - 13:00

Stacja Kultura zaprasza 17 października 2020 o 12:00 na rodzinne spotkanie autorskie z Łukaszem Kowalczukiem. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązkowe zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na adres: zapisy@bibliotekarumia.pl
Łukasz Kowalczuk jest autorem komiksów i ilustratorem, który na potrzeby swoich dzieł wymyślił setki potworów. Zapraszamy na rodzinne spotkanie autorskie, w ramach którego twórca opowie m.in. o tym, jak powstały ilustracje do Kaszubajek. Uczestnicy stworzą również własne monstra, które będą mogli wykorzystać w swoich komiksach i opowieściach.
Podczas wydarzenia obowiązuje zachowywanie wzajemnego dystansu, a opiekunów prosimy również o używanie maseczek/przyłbic.
Warsztaty są częścią projektu „Od baśni do fantasy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
Czas: