Mobilna “Gra o tron” – zdobądź koronę Balladyny!

5 września 2020 : 12:00 - 31 grudnia 2021 : 23:30

Zagraj w mobilną Grę o Tron! WEJŚCIE DO GRY

Stacja Kultura zaprasza do udziału w “Grze o tron – Balladyna. Akt VI” – mobilnej grze w aplikacji Action Track.

Krwawe rządy królowej Balladyny zakończyły się. Ugodzona boskim piorunem władczyni pozostawiła po sobie opustoszały tron. Ku baśniowym okolicom jeziora Gopło podążają osoby różnych płci i wieku, biedne i bogate, chłopi i arystokratki. Bo każdy ma szansę zawalczyć o tron…
Fabuła gry oparta jest na “Balladynie” Juliusza Słowackiego i skierowana do osób w wieku 12+. Dostępna za darmo i bez wychodzenia z domu. Zeskanuj kod QR, zagraj i zdobądź królewski tron!

Gra o Tron – regulamin

Gra odbywa się w całości w świecie wirtualnym, dlatego udział wziąć mogą uczestniczki i uczestnicy z dowolnego miejsca na Ziemi. Aby zagrać, potrzebny jest smartfon z darmową aplikacją Action Track. Fabuła gry zanurzona jest w świecie “Balladyny” Juliusza Słowackiego. Znajomość dramatu może okazać się pomocna. “Gra o Tron” To nietypowy wkład Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi w akcję Narodowe Czytanie 2020. Gra jest udostępniana od 5 września 2020. Uczestnicy przed rozpoczęciem gry są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Gry. Gra dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych bezterminowo – do odwołania.

“Niech Twoja korona
Przybierze blasku sądem sprawiedliwym
Ona zaprawdę winna ogniem żywym
Być obrócona na węgiel piekielny.
Osądź ją…”

Dostęp do gry – poprzez skanowanie kodu QR, albo tutaj: LINK DO GRY