• To wydarzenie minęło.

Młodzieżowe warsztaty animacji poklatkowej

5 lipca : 17:00 - 20:00

Stacja Kultura zaprasza na Młodzieżowe warsztaty animacji poklatkowej. Zajęcia zostały podzielone na dwie części: odbędą się w dniach 5 i 6 lipca w godzinach 17.00-20.00.
📚 Czy zastanawialiście się kiedyś, czy można ożywić bohaterów waszych ulubionych książek? Jak sprawić, by książki opowiedziały parę słów o sobie, albo same się zrecenzowały? Nie? To czas najwyższy!
✂️ Co będzie się działo? Na warsztatach za pomocą filmowej techniki stop motion wprawimy wasze ukochane książki w ruch. Zabierzcie swoje dzieciaki i pod okiem animatorki Agi Balkus, wykorzystując własne SMARTFONY, zrealizujcie wspólnie krótki film.
🗓 KIEDY? 5-6 LIPCA 17:00-20:00
DLA KOGO? Dla wszystkich osób w wieku 11-13 lat, które chcą twórczo spędzić dwa wakacyjne popołudnia.
✏️ ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ: tutaj
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
📖 JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Przynieście ze sobą ulubioną książkę oraz pojemnik po jogurcie/ serku.
📱 Zanim przyjdziecie na warsztaty KONIECZNIE ściągnijcie na swojego smartfona darmową aplikację Stop Motion Studio:
🤖 Android: tutaj
🍏 iOS: tutaj

Do zobaczenia na warsztatach!
Zajęcia w ramach projektu “Z kamerą wśród książek”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data:
5 lipca