Kaszubski Skarb – mobilna gra domowa

5 grudnia 2020 - 31 grudnia 2021

🏴‍☠️ Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w grze mobilnej, w którą można zagrać z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Wystarczy smartfon lub tablet z darmową aplikacją Action Track. Gracze wcielą się w poszukiwaczy skarbu i poznają fantastyczne istoty występujące tylko na Kaszubach.

🏴‍☠️ Premiera gry nastąpi 5 grudnia 2020. Gra będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych do 31.12.2021.
Dostęp do gry – poprzez zeskanowanie załączonego kodu QR lub link (link wyłącznie dla smartfonów!)
Kod QR znajdziecie na Fb Stacji Kultura oraz na www.bibliotekarumia.pl oraz w Stacji Kultura.

🏴‍☠️ Fabuła gry zanurzona jest w świecie kaszubskich stworów opisanych w „Kaszubajkach” – opowieściach dla dzieci opublikowanych przez bibliotekę w internecie pod adresem

🏴‍☠️ Gra „Kaszubski Skarb” została zrealizowana w ramach projektu „Od baśni do fantasy”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki.

Start:
5 grudnia 2020