Hiszpańskie Środy w Stacji Kultura

Stacja Kultura zaprasza na bezpłatne spotkania z językiem i kulturą Hiszpanii, które poprowadzi wolontariusz Emilio Jose Hernandez Valero.
🤓 Zajęcia będą odbywać się w każdą środę lipca 2021. Każde spotkanie rozpocznie się o 12:00 i potrwa godzinę.
✍🏽 Wstęp bezpłatny, wymagane zapisy poprzez formularz tutaj
🤓 Zapraszamy młodzież i młodych dorosłych w wieku 14+. Podstawowa znajomość języka hiszpańskiego mile widziana. UWAGA – spotkania są prowadzone w jęz. angielskim i hiszpańskim.
🤓 Zasady obowiązujące uczestniczki/ uczestników w trakcie zajęć w Stacji Kultura:
1. Na terenie całego budynku biblioteki obowiązują zasady rygoru sanitarnego: zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.
2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników zajęć.
3. Osoby przeziębione lub chore nie mogą brać udziału w zajęciach.
4. Wszystkie obowiązujące wytyczne znajdują się pod adresem tutaj