• To event minęło.

Warsztaty kreatywne z książką w tle – ELMER

18 września : 19:00 - 20:00

Stacja Kultura zapraszają 18  września o godz. 17:00 na warsztaty kreatywne ze słonikiem Elmerem.
Kto zna słonika Elmera? Albo dopiero chce go poznać? Kto chce posłuchać o jego przygodach, a następnie wziąć do ręki igłę, nitkę, mazaki i inne przybory? Nowego przyjaciela będziecie mogli zabrać do domu 🙂
Zajęcia są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy.
Zgłoszenia wraz z wybranym terminem prosimy przesyłać na promocja@bibliotekarumia.pl

Pod hasłem „Warsztaty Kreatywne z Książką w tle” Biblioteka Rumia zaprasza na cykl twórczych spotkań z bohaterkami i bohaterami książek dla najmłodszych. Poznamy ich barwne historie, które staną się inspiracją do stworzenia pięknych i unikatowych przedmiotów – i to własnymi rękami!

Warsztaty będą odbywały się cyklicznie, w Stacji Kultura oraz w filii nr 1 przy ul. Pomorskiej 11:
*we WTORKI (dwa razy w miesiącu) – Stacja Kultura
*w CZWARTKI (dwa razy w miesiącu) – Filia Pomorska
O dokładnych terminach będziemy informować z wyprzedzeniem.

Data:
Czas: