Warsztaty Kreatywne z Książką w tle – Gipsoryt

6 grudnia 2018 : 17:00 - 18:00

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na kolejną edycję „Warsztatów z książką w tle”.
Inspiracją do twórczych działań staną się opowieści świąteczne, a techniką, którą wykorzystamy do ekspresji artystycznej będzie gipsoryt!

Warsztaty „Opowiadania pod choinkę” odbędą się wyjątkowo tylko w jednym terminie:
* Filia Pomorska – 06.12 (czwartek) o godz.17
Zapewniamy potrzebne materiały. Zajęcia są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy.
Zgłoszenia wraz z wybranym terminem prosimy przesyłać na zapisy@bibliotekarumia.pl

Pod hasłem „Warsztaty Kreatywne z Książką w tle” Biblioteka Rumia zaprasza na cykl twórczych spotkań z bohaterkami i bohaterami książek dla najmłodszych. Poznamy ich barwne historie, które staną się inspiracją do stworzenia pięknych i unikatowych przedmiotów – i to własnymi rękami!

Warsztaty odbywają się cyklicznie, w Stacji Kultura oraz w filii przy ul. Pomorskiej 11:
*we WTORKI (dwa razy w miesiącu) – Stacja Kultura
*w CZWARTKI (dwa razy w miesiącu) – Filia Pomorska
O dokładnych terminach będziemy informować z wyprzedzeniem.

6 grudnia 2018

Pomorska 11