• To event minęło.

Uroczyste podsumowanie projektu „Co? Jak? i Dlaczego? czyli jak być patriotą dzisiaj”

12 grudnia : 18:00 - 20:00

Stacja Kultura – Biblioteka Rumia zaprasza w dniu 12 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 na uroczyste podsumowanie projektu „Co? Jak? i Dlaczego? czyli jak być patriotą dzisiaj”, realizowanego przez uczniów klasy Vc z Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi w ramach ogólnopolskiego programu Młodzi w Akcji! Wiwat Niepodległość! Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.
Program wydarzenia:
• omówienie sposobu i efektów realizacji projektu przez uczniów z klasy Vc ESS
• wystawa fotograficzna „Moja historia – moja przyszłość”. W trakcie przygotowań do wystawy zgromadzono ponad 1000 starych zdjęć rodzinnych, które są pięknym świadectwem naszej historii.
• rozdanie nagród i dyplomów dla zwycięzców Miejskiego Konkursu Patriotycznego
• koncert zespołu „Głosy Tradycji” z Gdyni
Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Burmistrza miasta Rumi Michała Pasiecznego.
Wstęp wolny!
Zapraszamy!