Spotkanie z Grupa Filmową Darwin!

12 października : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 12 października o 18:30 na spotkanie z Grupą Filmową Darwin. Wstęp wolny. Wydarzenie na 5-lecie Stacji Kultura!

Grupa została założona w 2012 roku przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – i to właśnie oni będą gośćmi Stacji Kultura.
Twórcy w swoim dorobku mają krótkometrażowe serie fabularne publikowane w internecie, takie jak Wielkie Pytania Polskie, Wielkie Konflikty, Zakazane Reklamy Darwina czy Agent 700. Są również autorami tekstów piosenek, które zyskały miano kultowych, jak chociażby „Orki z Majorki”.
W 2018 roku Grupa została zaproszona przez platformę Netflix do wyreżyserowania odcinka miniserialu Czarne lusterko – polskiej odpowiedzi na Black Mirror. Właśnie ten odcinek ma najlepsze oceny i budzi największe emocje w odbiorcach.
Grupa Filmowa Darwin to charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim You Tube, którzy udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces.

Słowo i poezja!

Data: