Spotkanie autorskie z Tomaszem Lipko

23 października : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 23 października 2019 o 18:30 na spotkanie autorskie z Tomaszem Lipko. Wstęp wolny.

Tomasz Lipko, autor bestsellera „Notebook”, powraca z nowym thrillerem „Login”! Premiera: 4 września!
Po zalogowaniu do Systemu uzyskasz dostęp do wszystkich sekretów ludzi. Poznasz ich maile, SMS-y, życie podglądane przez kamerki w laptopach. Zobaczysz też swój prawdziwy obraz. Jesteś na to gotowy? 💪” [źródło: Wydawnictwo Literackie]

Tomasz Lipko – były reporter oraz prowadzący TVN „Uwaga”. Przez dziesięć lat reporter Radia Zet, a także dziennikarz głównego wydania „Wiadomości” TVP oraz TV Puls. Korespondent wojenny, zwycięzca polskiej edycji światowego konkursu „Journalistic Excellence Award” organizowanego przez Columbia University w Nowym Jorku, stypendysta rządu USA w ramach programu „Media w okresie transformacji technologicznej”. Wielokrotnie notowany przez policję. Właściciel studia filmowego i agencji prowadzącej kampanie w social media. Samotnie wychowujący ojciec.

Data:
Czas: