• To event minęło.

Spotkanie ODWOŁANE – spotkanie autorskie z Miłoszem Brzezińskim

17 stycznia : 18:30 - 20:00

AKTUALIZACJA: Spotkanie ODWOŁANE, ze względu na ogłoszoną przez miasto Rumia żałobę oraz uroczystości upamiętniające zmarłego Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, które odbędą się w czwartek 17.01.

Stacja Kultura zaprasza 17.01.2019 r. o godz. 18:30 na spotkanie z Miłoszem Brzezińskim.

Autor, konsultant w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.

Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Pracować i nie zwariować”, „Biznes czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Jak pies z Kotem”, „Głaskologia” oraz „Wy Wszyscy Moi Ja”. Gościnnie pojawił się także w pozycji „Dekalog Szczęścia”, jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego. Wypowiada się także goszcząc na łamach takich magazynów jak „Forbes”, „Duży Format”, „Logo”, „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, czy „Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.”

Autor zaprasza tymi słowami:
„17 stycznia 2019 (w czwartek) o godzinie 18:30 widzimy się w Stacja Kultura – Biblioteka Rumia. Miejsce tak kultowe jest najlepsze do kultowej wymiany poglądów. 🙂 Styczeń jest dobry na Trójmiasto, bo podobno nie ma parawanów na plaży – sprawdzimy. W opcjach Facebooka zaznaczyłem, że spotkanie jest odpowiednie dla dzieci, ale nie ręczymy za siebie. Na miejscu pewnie nie będzie sprzedaży książek, więc uprasza się o wcześniejszy zakup albo przyjście ot tak, po prostu, żeby się razem pokolegować i poszukać odpowiedzi na pytanie: „Jak żyć w 2019?”. 🙂 To co, widzimy się? :)”

Data:
17 stycznia