• To wydarzenie minęło.

Rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte

8 lutego : 12:00 - 14:00

Darmowy

Stacja Kultura zaprasza 08.02.2020 na o 12:00 na Rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte. Wstęp wolny, wymagane zgłoszenie uczestnictwa na zapisy@bibliotekarumia.pl

„Gdy dwoje ludzi żyje razem, to jest im łatwiej, bo są razem, i jest im trudniej, bo są razem”. Co to może oznaczać w praktyce? W trakcie zajęć zastanowimy się nad sposobami budowania relacji międzyludzkich. Punktem wyjścia dramowych scen będą wizualne metafory zawarte w picturebooku Dwoje ludzi Iwony Chmielewskiej. W warsztacie mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe i starsze.
Czas trwania zajęć wynosi 90 minut.
Minimalny wiek uczestnika: 4 lata

Prowadząca: Weronika Łucyk
Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru, jest również absolwentką Szkoły Dramatu, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim z pedagogiki teatru. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w różnym wieku w oparciu o autorskie scenariusze (m.in. familijne warsztaty w ramach LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI).

Data:
Czas: