Rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte (od 4 r.ż.)

28 września : 12:00 - 13:00

Stacja Kultura zaprasza 28.09.2019 na o 12:00 na Rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte. Wstęp wolny, wymagane zgłoszenie uczestnictwa na zapisy@bibliotekarumia.pl

Czy kleks może stać się bohaterem historii? W jaki sposób użyć książki do tworzenia scen komicznych lub nawet dramatycznych? Zapraszamy rodziny z dziećmi na familijne warsztaty teatralne. W trakcie zajęć dorośli uczestniczą razem z dziećmi w ćwiczeniach dramowych, plastycznych, a także zabawach ruchowych i integracyjnych. Wykorzystamy „Kreatywną księgę plam” i „Książkę z dziurą” jako inspirację do stworzenia własnych scen i teatralnych improwizacji.
Prosimy ubrać się w swobodny strój, zapakować ze sobą dobry nastrój i nastawić się na przygodę!

Czas trwania zajęć wynosi 90 minut.
Minimalny wiek uczestnika: 4 lata

Prowadząca: Weronika Łucyk
Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru, jest również absolwentką Szkoły Dramatu, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim z pedagogiki teatru. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w różnym wieku w oparciu o autorskie scenariusze (m.in. familijne warsztaty w ramach LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI).

Data:
Czas: