• To event minęło.

Robert M. Wegner – spotkanie autorskie

29 maja : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 29.05. o godz. 18:30 na spotkanie z Robertem M. Wegnerem – cenionym, wielokrotnie nagradzanym autorem powieści i opowiadań fantasy. Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu „Słowiańskie fantasy”, dofinansowanego przez MKiDN.

Robert M. Wegner (pseudonim) – polski pisarz fantasy, autor cyklu „Opowieści z meekhańskiego pogranicza”.
Pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla (polska coroczna nagroda literacka w dziedzinie fantastyki). W 2013 r. jako drugi pisarz w historii otrzymał Nagrody im. Janusza A. Zajdla w obu kategoriach – dla najlepszego opowiadania oraz dla najlepszej powieści.

fot. Mikołaj Starzyński

Projekt „Od mitu do fantasy” realizowany jest w ramach projektu „Słowiańskie fantasy”, na realizację którego Miejska Biblioteka Publiczna otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach projektu realizowane są warsztaty literackie „Piszemy fantasy” prowadzone przez dr Elżbietę Żukowską, wykłady poświęcone przenikaniu się mitologii i fantasy oraz spotkania z autorami gatunku fantasy.

Data:
Czas: