Recital Hanny Śleszyńskiej / 5-lecie Stacji Kultura

11 września : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 11 września o 18:30 na koncert z okazji 5-lecia. Uroczysty wieczór uświetni swoim recitalem Hanna Śleszyńska, znakomita aktorka i wokalistka. Wstęp bezpłatny za okazaniem wejściówki. Bezpłatne bilety będą dostępne w Stacji Kultura w dniach: 06.09 od godz. 18:00 oraz 09.09 od godz. 9:00. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bilet.

Podczas wieczoru w Stacji Kultura usłyszymy m.in. wielkie hity musicalowe z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, songi Bertolda Brechta, a także utwory z tekstami Adama Nowaka, Wojciecha Młynarskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jonasza Kofty i Andrzeja Waligórskiego.

Hanna Śleszyńska – aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1982). Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno – kabaretowe. Obecnie aktorkę możemy zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Capitol, Teatru Kamienica, Teatru Studio Buffo, Teatru Syrena.

Źródło tekstu – oficjalna strona artystki https://www.sleszynska.pl/biografia/

Podziękowania za wsparcie wydarzenia składamy Bankowi Rumia Spółdzielczemu.

Data:
Czas: