Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piotr Gąsowski w Stacji Kultura – spotkanie autorskie

6 lutego : 17:30 - 19:30

Darmowy

Stacja Kultura zaprasza 6 lutego o godz. 17:30 na spotkanie z Piotrem Gąsowskim wokół jego autobiograficznej książki pod przewrotnym tytułem „Co mi w życiu nie wyszło”.
„Jeśli zaczniesz opowieść od zdeprecjonowania swojej osoby, ludzie Cię polubią – powiedział mi kiedyś Jan Nowicki. Postanowiłem więc, że napiszę książkę o tym, co mi w życiu nie wyszło.” – mówi Piotr Gąsowski.
Przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia, co komentuje z właściwym sobie, lekko sardonicznym poczuciem humoru: no może trochę długo, ale to dlatego, że robiłem to sam!
Czytelnik dostaje przegląd „Gąsowskich” traum, podanych z przymrużeniem oka, autoironią, a nawet swoistą dezynwolturą. Co zatem łączyło Piotra z Robinem Williamsem? Jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno? Czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka? – o tym będziemy mieli okazję dowiedzieć się nie tylko z biografii ale i od samego autora w trakcie spotkania w Stacji Kultura.

Piotr Gąsowski

aktor, człowiek kabaretu i telewizji. Jeżeli śmiech to zdrowie, Piotr Gąsowski powinien być zapisywany na receptę. Absolwent PWST w Warszawie, przez lata związany ze stołecznym teatrem Komedia i Teatrem Nowy, dzisiaj można go oglądać na przykład w Central Park West Woody’ego Allena w Teatrze 6 Piętro czy w przedstawieniu Okno na parlament według Ray’a Cooneya w Teatrze Kwadrat. Część kabaretowego Tercetu, czyli Kwartetu. Jako prowadzący największych telewizyjnych widowisk, intryguje i rozbawia miliony widzów.

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupienia książek i uzyskania wpisu od autora.
Wstęp wolny.

fot. Krzysztof Opaliński

Szczegóły

Data:
6 lutego
Czas:
17:30 - 19:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Stacja Kultura
Starowiejska 2
Rumia, Polska 84-230 Polska

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna