• To event minęło.

Pani Zima idzie! Rodzinne warsztaty teatralne

7 grudnia : 12:00 - 13:00

Stacja Kultura zaprasza 07.12.2019 o 12:00 na „Pani Zima idzie!” – rodzinne warsztaty teatralne poezją podszyte. Wstęp wolny, wymagane zgłoszenie uczestnictwa na zapisy@bibliotekarumia.pl

Z czym kojarzy się zima? Jak ją czujemy w ciele? Czy Pani Zima zmieniła się na przestrzeni lat? W grudniowe popołudnie zajmiemy się snuciem zimowych opowieści. Wspólnie przeczytamy znane i nieznane wiersze związane z tą porą roku, postaramy się nadać im sceniczne życie. Prosimy ubrać się w swobodny strój, zapakować ze sobą dobry nastrój i nastawić się na przygodę!

Czas trwania zajęć wynosi 90 minut.
Minimalny wiek uczestnika: 4 lata

Prowadząca: Weronika Łucyk
Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru, jest również absolwentką Szkoły Dramatu, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim z pedagogiki teatru. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w różnym wieku w oparciu o autorskie scenariusze (m.in. familijne warsztaty w ramach LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI).

Data:
7 grudnia