• To event minęło.

Odchudzanie zaczyna się w głowie! spotkanie z psycholożką

7 marca : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 07.03 o godz. 18.30 na spotkanie z psychologiem o jedzeniu i odchudzaniu. Wstęp wolny!

Zbliża się wiosna, a wraz z nią wiosenne wyzwanie… pozbyć się nadmiernych kilogramów! Teoretycznie wiemy, co należy robić, jak się odżywiać, ale okazuje się, że w praktyce nie jest to takie proste. Kolejna dieta, siłownia… Niektórym się udaje, ale po pewnym czasie wracają do swojej wcześniejszej wagi. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak trudno jest schudnąć? Co wpływa na kształtowanie się nawyków żywieniowych i postawę wobec jedzenia? Co zrobić, aby uzyskać trwały efekt redukcji masy ciała?
O mechanizmach psychologicznych związanych z procesem odchudzania oraz sposobach wzmacniania samokontroli odżywiania opowie psycholog specjalista psychodietetyki – Anna Gussmann-Łepek podczas bezpłatnego wykładu „Odchudzanie zaczyna się w głowie”, który odbędzie się 7 marca (czwartek) o godz.18.30. Czas trwania ok. 60 minut.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Anna Gussmann-Łepek – psycholog specjalista psychodietetyki, prelegent i wykładowca, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy indywidualnej i grupowej w różnych grupach wiekowych. Absolwentka studiów Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. W celu doskonalenia warsztatu pracy uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach. Zwolenniczka biopsychospołecznego modelu zdrowia, który zakłada, że na dobre funkcjonowanie człowieka wpływa kombinacja trzech rodzajów czynników: biologicznych, psychologicznych i społecznych.

Data:
Czas: