• To event minęło.

Kurs Podstaw Fotografii z elementami zaawansowanych technik

4 października : 18:00 - 20:00

Stacja Kultura zaprasza na Kurs Podstaw Fotografii z elementami zaawansowanych technik, który odbywać się będzie w cztery kolejne czwartki października w godz. 18:00-20:00. Kurs przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią oraz dla osób, które już fotografują i chcą zweryfikować swoją wiedzę dotyczącą podstaw fotografii. Dodatkowo na każdych zajęciach będą wprowadzane zaawansowane elementy, by pokazać amatorom fotografii jak rysuje się krajobraz wiedzy fotograficznej. Dla bardziej zaawansowanych fotografów będzie to przydatny skrawek wiedzy do dalszego rozwoju i fotograficznie owocnych działań.

Podczas kursu i warsztatów, nauczysz się, jak robić zdjęcia, za co odpowiadają dane cechy sprzętu fotograficznego, jakie elementy są najistotniejsze w fotografii oraz jakich „błędów” unikać.

20181004 • Podstawy Fotografii i Fotografowania
20181011 • Percepcja Fotograficzna i Kadr Fotograficzny
20181018 • Technika Fotograficzna z wybranymi przykładami
20181025 • Kreatywność i Inspiracje Fotograficzne. Podsumowanie Kursu.

• warsztaty i ich poziom zostanie dopasowany do uczestników na tyle na ile będzie to możliwe
• uczestnicy warsztatów otrzymają materiały edukacyjne dotyczące tematyki warsztatów

Warsztaty organizowane przez Stację Kultura, Studio PCF oraz Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot.

Cel: Nauka podstaw fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego 🙂

Gdzie: Rumia • Stacja Kultura (dworzec kolejowy)

Czas: 4 października 2018 • 18:00 – 20:00 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 2018 KPF. Zgłoszenie jest automatycznie na 4 spotkania 4 – 11 – 18 – 25 października 2018 i nie trzeba się zgłaszać na każde zajęcia z osobna. Jeśli ktoś się zgłasza tylko na pojedyncze zajęcia należy to zgłosić w treści emaila.

Zapraszamy!

Data: