Koncert świąteczny Grace Gospel Choir

10 stycznia 2020 : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 10.01.2020 o godz. 18:30 na świąteczny koncert Grace Gospel Choir. Wstęp wolny.

Chór GGC wystąpił w Stacji Kultura w kwietniu 2019 r., a przepełnione emocjami, żywe rytmy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców. Tym razem Grace Gospel Choir przedstawi repertuar przygotowany specjalnie na tę porę roku: kolędy i pieśni świąteczne, wszystkie zaaranżowane w gospelowej stylistyce.

Grace Gospel Choir to chrześcijański chór z Sopotu działający od września 2004 roku. Tworzą go zakręceni muzyczni pasjonaci czerpiący radość z dźwięków i przesłania muzyki gospel. Chór bierze udział w licznych koncertach i akcjach charytatywnych, współpracując z wieloma wybitnymi muzykami. W 2016 r. Grace Gospel Choir zdobył dwa Srebrne Dyplomy – na XII Międzynarodowym Festiwalu Mundus Cantat oraz Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! W grudniu 2017 roku chór zdobył Srebrny Dyplom w świątecznej odsłonie Mundus Cantat oraz III miejsce w całym festiwalu. W 2018 r. również wywalczył Srebrny Dyplom w XIII Międzynarodowym Konkursie Mundus Cantat. Od 2010 roku dyrygentką chóru jest Anna Baranowska-Bober.

Data:
10 stycznia 2020