• To event minęło.

100 tras edukacyjnych pomostem współpracy regionalnej. Koalicje dla Niepodległej.

9 listopada : 11:00 - 12:00

Stacja Kultura została partnerem projektu „100 tras edukacyjnych pomostem współpracy regionalnej. Koalicje dla Niepodległej”. Projekt realizowany jest w ramach programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” przez Fundację Wspierającą Prawidłowy Rozwój Dzieci i Młodzieży – „Rośnij Zdrowo.”
W ramach działań lokalnych w Stacji Kultura odbędą się:
• 10 października godz. 10:00, Rumia Zagórze. Reaktywacja! – warsztaty projektowe. Prowadzenie: dr inż. arch. Izabela Sykta i Martyna Sykta.

• 9 listopada, Tajemnice Zagórza i Szmelty – spacer historyczny z Dariuszem Rybackim.

• 15 listopada godz. 18:00, Rumia Zagórze reaktywacja, wykład dr inż. arch. Izabeli Sykty z Politechniki Krakowskiej

• 12-16 listopada, kryminalna gra z historią w tle „Pociąg do Niepodległości” – gra terenowa na aplikację action track, dostępna w godzinach otwarcia Stacji Kultura.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

Data:
Czas: