• To event minęło.

Egzotyczny parapet – warsztaty i pokaz roślin tropikalnych

4 lipca : 17:00 - 18:00

Stacja Kultura zaprasza 04.07 o godz. 17.00 na warsztaty „Egzotyczny parapet – hodowla roślin tropikalnych” połączone z pokazem roślin. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno dzieci z opiekunami, jak i inne osoby marzące o domowym egzotycznym parapecie.
Z warsztatów każdy wyjdzie z własną roślinką oraz z dokładną instrukcją, jak o nią dbać.
Wstęp wolny. Wymagane jest zgłoszenie drogą mailową: zapisy@bibliotekarumia.pl.
Warsztaty i pokaz poprowadzi Marcin – uczeń klasy ósmej w International School of Gdansk. Marcin ma mnóstwo zainteresowań, a nieco ponad rok temu, zainspirowany filmikiem znalezionym w internecie, zaczął hodować różne rośliny, samodzielnie kiełkując je z pestek. Oprócz rodzimej jabłoni ma w swojej kolekcji liczne rośliny tropikalne. W czasie warsztatów opowie nie tylko jak to się zaczęło, ale też jak to robić.
Każdy z uczestników będzie mógł rozpocząć własną hodowlę jednej z takich roślin. Zapraszamy.

Data:
4 lipca