• To event minęło.

Duet Signals of Love – koncert

8 maja : 18:30 - 19:30

Stacja Kultura zaprasza 8.05.2019 o godz. 18.30 na wyjątkowy koncert zespołu muzycznego „Signals of love”. Repertuar zespołu jest adresowany do szerokiego odbiorcy.

Zespół tworzą: Katarzyna Dąbecka, poetka, artystka działająca na wielu polach sztuki oraz Dariusz Wojciech Michalak, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Artyści tworzą utwory z pogranicza wielu gatunków. Kompozycje zespołu są transowe z elementami jazzu i dabu. W utworach wykorzystywane są dawne i współczesne instrumenty, służące do komunikacji na dalekie odległości. Po koncercie publiczność zapozna się z twórczością Katarzyny Dąbeckiej, która opowie o swojej drodze artystycznej i pasji twórczej, o debiutanckim tomiku „O mnie, o tobie … wierszem”. Na zakończenie artyści opowiedzą o nadchodzących wydarzeniach pt. „Pozdrowienie Miast”, które od 2018 roku wspólnie organizują. Zapraszamy na poetycką ucztę w oprawie nowych, współczesnych kompozycji.

Data:
Czas: