• To event minęło.

Człowiek Sukcesu – od Stewardessy do Prezesa

14 grudnia 2018 : 18:00 - 19:00

Stacja Kultura oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych zapraszają 14 grudnia 2018 o godz. 18:00 na spotkanie z niesamowicie interesującą kobietą – Katarzyną Richter, która zaliczana jest przez portal businessandprestige.pl do grona kobiet Biznesu & Sukcesu.

Kim jest pani Katarzyna? Pani Katarzyna jest rumianką, która pokonała całą drogę od stewardessy do prezesa własnego biznesu. Piękna i dystyngowana kobieta. Założycielka „Deal with Culture” – firmy szkoleniowo – doradczej z zakresu komunikacji międzykulturowej. Historia jej sukcesu zainspiruje do sięgania po własne marzenia.

Z zawodu jest psychologiem międzykulturowym z międzynarodowym doświadczeniem. Od ponad 10 lat pracuje i rozwija się w środowisku wielokulturowym. Jak pisze o niej portal businessandprestige.pl: „pracowała z przedstawicielami ponad 100 narodowości, odwiedziła blisko 100 krajów. Doradza w zakresie komunikacji międzykulturowej oraz rekrutacji. Specjalizuje się w krajach Zatoki Perskiej. Tłumaczy różnice międzykulturowe, odpowiadając na aktualne potrzeby biznesu. Bazuje na naukach społecznych oraz międzynarodowym doświadczeniu we współpracy z największymi światowymi markami takimi jak Emirates, Etihad czy Qatar Airways.

Wykładowczyni oraz autorka publikacji o tematyce podróży i komunikacji międzykulturowej w biznesie.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Człowiek Sukcesu”, którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.

Data:
14 grudnia 2018