Budżet Obywatelski 2019!

Głosuj na projekty wspierające Bibliotekę!

Już od 10 do 24 września będzie można głosować na projekty w rumskim Budżecie Obywatelskim na rok 2019.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu, szczególnie do oddawania głosów na te inicjatywy, które wzbogacą ofertę i ułatwią działalność biblioteki! Przypominamy, że każda osoba (mieszkająca w Rumi) może zagłosować na dwa projekty: 1 inwestycyjny oraz 1 prospołeczny.

PROJEKT INWESTYCYJNY – nr 27

Parking przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Rumi, a tym samym przy filii nr 4 MBP w Rumi.
Projekt zakłada budowę około 10 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych na terenie przylegającym do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Rumi od ulicy Stalowej, wraz z odgrodzeniem parkingu od terenu szkoły

PROJEKTY PROSPOŁECZNE – nr 34 i nr 39

nr 34 – STACJA GIER KARCIANYCH I PLANSZÓWEK

Projekt zakładający zakup gier karcianych i planszówek z możliwością zagrania na miejscu, a także wypożyczenia ich do domu przez każdego z mieszkańców Rumi. W planie także spotkania przy planszy. Oczywiście zasoby gier udostępniane będą za darmo!

nr 39 – STACJA JAZZIK cykl koncertów dla dzieci w Stacji Kultura

Koncerty dla młodych słuchaczy to świetna okazja do umuzykalniania dzieci w różnym wieku. Program dobrany jest specjalnie dla młodych odbiorców, którzy będą mieli okazję przez cały rok aktywnie uczestniczyć w spotkaniach, poznając różne muzyczne style, czasem biorąc do ręki instrument albo mikrofon.

Wszystko o budżecie obywatelskim, w tym szczegółowe opisy projektów znajdują się tutaj

Data:
Wydarzenie Kategoria: