• To event minęło.

Spektakl charytatywny „KOLORY”

20 października : 12:00 - 14:00

Mała Agencja Kulturalna i Fundacja Mamy Rumianki, we współpracy ze Stacją Kultura – Biblioteką Rumia zapraszają 20 października o godzinie 12:00 do Stacji Kultura na charytatywny spektakl Teatrzyku Co w trawie piszczy „KOLORY”.
Bilety wstępu w cenie 20 zł, w postaci datku do puszki na rehabilitację Zuzi Kępczyńskiej, chorej na holoprosencefalię. (Można wpłacić więcej)
KOLORY to zabawna opowieść o Motylku i Żuczku. Bohaterowie przeżywają różne przygody, z których każda związana jest z określonym kolorem. Spotykają zielone drzewo, fioletowego ptaka, czerwony kwiat, niebieską rzekę, żółte słońce… W finale kolory zamieniają się w barwną tęczę a Motylek i Żuczek zapraszają Dzieci na zdrowy poczęstunek (pomarańcze i marchewki)
Teatrzyk Co w trawie Piszczy to pierwsza na Pomorzu grupa teatralna specjalizującej się w przestawieniach odpowiednich dla najnajmłodszego Widza. Nasze działania wpisują się w coraz popularniejszy w Polsce nurt teatru inicjacyjnego. Spektakle pełne są odwołań do dziecięcych gier i zabaw, rytmicznego słowa, sensorycznych rekwizytów, muzyki wykonywanej na żywo… Zakładają możliwość interakcji, ale jej nie narzucają… Wszystkie są projektami autorskimi.
produkcja: Mała Agencja Kulturalna
Motyl: Celina Fit
Żuk: Adam Akerman
reżyseria: Małgorzata Mach
scenografia: Izabela Terek-Jopkiewicz
kostiumy Sylwia Sajnok-Sikorska
Z uwagi na komfort, zwłaszcza tych najmłodszych widzów – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.
20.10.2018, godz. 12:00, Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Data: