• To event minęło.

интеграционные и языковые курсы для иностранцев

18 listopada : 18:00 - 19:00

Станция Культура (Stacja Kultura) приглашает на интеграционные языковые занятия для иностранцев. Участие в занятиях бесплатное.
Цель занятий – это не только изучение польского языка, это также интеграция в позитивной атмосфере.
Встречи будут проходить на польском языке (преподаватель говорит также по-русски и по-английски).
Занятия организованы для взрослых. В случае заинтересованности со стороны молодежи, просим связаться с нами.
Занятия будут проходить в Станции Культура по понедельникам в 18 ч.

запись: przysiegly.rosyjski@gmail.com

—————————————————–
Stacja Kultura invites to join „Polish for foreigners” course. First meeting is scheduled on Sept. 23th, 6 PM. Admission free.

Sign up by email przysiegly.rosyjski@gmail.com

—————————————————–
Stacja Kultura zaprasza w poniedziałki o godz. 18 na zajęcia integracyjno – językowe dla cudzoziemców. Zajęcia są bezpłatne i mają na celu nie tylko naukę języka polskiego, ale także integrację w miłej atmosferze.
Spotkania będą odbywały się w języku polskim (osoba prowadząca porozumiewa się również po rosyjsku i angielsku).
Zapraszamy osoby dorosłe. W przypadku zainteresowania ze strony młodzieży prosimy o kontakt.
Kolejne spotkania będą odbywać się w Stacji Kultura w poniedziałki o godz. 18. O dokładnych terminach poinformujemy!
Osoby nowe prosimy o zgłoszenia udziału na adres przysiegly.rosyjski@gmail.com

Data:
Czas: