"Dieta dzieci pod lupą.1000 pierwszych dni”- cykl warsztatów dietetycznych w Stacji Kultura

Odpowiednie odżywianie przypomina dobre, tanie ubezpieczenie zdrowotne.Dieta….Temat ważny i dobrze nam znany. Każdy na jakiejś diecie był. Internet, reklamy, programy- z każdej strony uczą nas, jak zdrowo się odżywiać. W tym gąszczu i nadmiarze informacji, czujemy się tak naprawdę zagubieni, coraz trudniej nam bowiem wyselekcjonować realną i pożyteczną wiedzę na temat odpowiedniej diety. W Stacji Kultura wiedzę wyselekcjonują specjaliści.

Co my tak naprawdę jemy? Myślimy, że odżywiamy się racjonalnie, ale czy świadomie? Jaka powinna być zdrowa dieta dla kobiet w ciąży? Jaki jest wpływ żywienia na zdrowie? Co powinny jeść osoby starsze? Na te i na wiele innych pytań odpowie nam Ewelina Siuda- dietetyk, na co dzień związany z fitness clubem MyGym.

Zapraszamy na cykl wykładów dietetycznych „Żyj świadomie z My Gym”. Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu (wtorek), o godz. 18.00 w Stacji Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP. Najbliższe już 20 października.

Wstęp na warsztaty oraz konsultacje z dietetykiem jest bezpłatny.

Poniżej prezentujemy najbliższe terminy wraz z tematami spotkań:

20.10.2015, godz. 18.00 -> Dieta dzieci pod lupą.1000 pierwszych dni

24.11.2015, godz. 18.00 -> Wpływ żywienia na zdrowie. Rola diety w leczeniu chorób cywilizacyjnych i nie tylko.

15.12.2015, godz. 18.00 -> Dieta dla seniora – co powinny jeść osoby starsze? Więcej zdrowia = więcej życia

Uwaga: organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. O każdej zmianie uczestnicy zostaną poinformowani.

Attachments:
Download this file (WARSZTATY DIETETYCZNE MY GYM RUMIA.pdf)WARSZTATY DIETETYCZNE MY GYM RUMIA.pdf[ ]11702 kB