Szkoła Tańca Brzucha AIDA ORIENS w Stacji Kultura

Szkoła Tańca AIDA ORIENS zaprasza do wzięcia udziału w naborze na zajęcia taneczne w sezonie zimowym 2015, które odbywać się będą na terenie Stacji Kultura.

W ofercie zapewniono kameralne grupy oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Szkoła w zakresie kursu oferuje również naukę tańca z akcesoriami takimi jak skrzydła Isis, woale, tace, miecze oraz naukę gry na saggatach.

Więcej informacji o kursie pod numerem telefonu: +48 602 535 493 oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Taniec brzucha (Raqs Sharki)-pochodzi z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Kobiety zajmujące się tańcem brzucha są piękne, uwodzicielskie i pewne siebie. Aida posiada wieloletnie doświadczenie w nauce tej fascynującej sztuki tańca. Prowadziła kursy w wielu szkołach na terenie całej Polski. Swoje umiejętności tanczne zdobywała m.in. ucząc się od Rashy, Rachel Brice oraz na szkoleniach w berlińskiej Akademii Tanz Cifuentes.

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie w poniedziałek, godz. 18.15. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: : +48 602 535 493 ,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Więcej informacji:www.aidaoriens.pl