Szkoła Tańca Brzucha AIDA ORIENS w Stacji Kultura

Szkoła Tańca AIDA ORIENS zaprasza do wzięcia udziału w naborze na zajęcia taneczne w sezonie zimowym 2015, które odbywać się będą na terenie Stacji Kultura.

W ofercie zapewniono kameralne grupy oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Szkoła w zakresie kursu oferuje również naukę tańca z akcesoriami takimi jak skrzydła Isis, woale, tace, miecze oraz naukę gry na saggatach.

Więcej informacji o kursie pod numerem telefonu: +48 602 535 493 oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Taniec brzucha (Raqs Sharki)-pochodzi z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Kobiety zajmujące się tańcem brzucha są piękne, uwodzicielskie i pewne siebie. Aida posiada wieloletnie doświadczenie w nauce tej fascynującej sztuki tańca. Prowadziła kursy w wielu szkołach na terenie całej Polski. Swoje umiejętności tanczne zdobywała m.in. ucząc się od Rashy, Rachel Brice oraz na szkoleniach w berlińskiej Akademii Tanz Cifuentes.

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie w poniedziałek, godz. 18.15. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: : +48 602 535 493 ,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Więcej informacji:www.aidaoriens.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×