Warsztaty podróżnicze w Stacji Kultura

Nie wiesz jak zabrać się za planowanie wycieczki do Dalekich Krajów? Myślisz, że nie stać Cię na tak egzotyczne wojaże? Wyjdź z domu, przyjdź na warsztaty i wszystko zacznie być dziecinnie proste!

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na warsztaty. Zajęcia poprowadzi Aldona Klebowska, która o tanim i bezpiecznym podróżowaniu wie wszystko.

Najbliższe spotkanie odbędzie się po przerwie wakacyjnej. Więcej informacji na początku września.

Więcej o podróżnicze dowiesz się tutaj:www.facebook.com/szwendaki