Nabór na warsztaty muzyczne dla dzieci - Ferie 2016 w Bibliotece w Rumi

Rusza nabór na warsztaty muzyczne „Muzyczny Starter”, które odbędą się w czasie ferii w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi.

Warsztaty poprowadzi 2 instruktorów z firmy "Muzyczny Starter" z Redy. Każdy uczestnik będzie miał okazję zobaczyć i poznać brzmienie gitar elektrycznych, keyboardu, perkusji i wielu innych instrumentów oraz spróbować zagrać na każdym z nich. Poznamy również gatunki muzyczne, wartości rytmiczne oraz podstawy gry zespołowej. Szykuje się przednia zabawa!

Z racji ograniczonej liczby miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych :

I grupa wiekowa: młodsza 6-9 lat

II grupa wiekowa: starsza 10 -12 lat

Warsztaty odbywać się będą w trzech lokalizacjach:

Filia nr 2 (ul. Kościelna 17)

Filia nr 4 (ul. Górnicza 19)

Stacja Kultura (ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP)

Uczestnik może zapisać się na zajęcia wybierając tylko jedną lokalizację.

Zgłoszenia proszę kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, wiek dziecka oraz dane kontaktowe opiekuna.

Liczy się kolejność zgłoszeń.