Magiczne ferie w Ceramicznym Zakątku

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi oraz Studio B Ceramika zapraszają na warsztaty ceramiczne do Stacji Kultura.

Praca z gliną znakomicie rozwija wyobraźnię i ekspresję plastyczną, uczy skupienia oraz cierpliwości, jednocześnie zapewniając wspaniałą zabawę i satysfakcję zarówno dzieciom jak i dorosłym.

W czasie zajęć uczestnicy poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się różnych technik zdobienia i lepienia, szkliwią wykonane i wypalone prace oraz rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność manualną.

Materiał- glinę, szkliwa, angobę, farby i formy oraz narzędzia zapewnia prowadzący zajęcia, wystarczy przyjść do nas z głową pełną pomysłów! Każdy uczestnik zajęć będzie mógł zabrać swoje prace do domu.

Ilość miejsc na zajęcia ograniczona. Zapisy oraz informacje o płatnościach u instruktora 500 764 142 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Ceramiczny Zakątek w Stacji Kultura otworzy swoje drzwi dla Państwa już 16 stycznia 2017 roku! Tego dnia rozpoczną się warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych, zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 18:00 do 20:00

Dla dzieci zostały przygotowane MAGICZNE FERIE W CERAMICZNYM ZAKĄTKU, dzięki którym każdego dnia będą mogły one spędzić aktywnie 3 godziny w Stacji Kultura(SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD PONIŻEJ).

Po feriach zajęcia dla dzieci będą kontynuowane w soboty ( gr. 1  10.00 - 11.30, gr. 2  12.00 - 13.30 )

Zajęcia poprowadzi Beata Wysocka- Turek, która sama o sobie mówi tak: z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego, z zamiłowania humanistą i animatorem kultury, prywatnie - mama trójki dzieci. Od lat aktywnie działam na rzecz twórczej i kreatywnej edukacji. W wolnych chwilach realizuję się, łącząc różnorodne techniki artystyczne. Ceramika stała się jedną z moich pasji, ponieważ mogę w niej realizować swoje pomysły. W efekcie stworzone przedmioty są unikatowe i niepowtarzalne...  

PLAN WARSZTATÓW CERAMICZNYCH W STACJI KULTURA STYCZEŃ 2017:

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEZY I DOROSŁYCH:

16 i 23 stycznia ( poniedziałek ) – godz. 18.00 – 20.00

MAGICZNE  FERIE W CERAMICZNYM ZAKĄTKU STACJI KULTURA

21  stycznia (sobota) godz. 11.00 – 13.00 – Dzień Babci z mozaiką – zajęcia plastyczno-ceramiczne dla dzieci w wieku 6-13 lat  

Ceramiczny zakątek dla dzieci – zajęcia plastyczno- ceramiczne  dla dzieci w wieku 6-13 lat

23 stycznia ( poniedziałek ) godz. 12.30 – 14.00

24 stycznia (wtorek) godz. 12.30 – 14.00

26 stycznia ( czwartek ) godz. 13.30 – 15.00

27 stycznia ( piątek ) godz. 12.30 – 14.00

28 stycznia ( sobota) Bajkowa ceramika, czyli spotkanie z … – zajęcia ceramiczne dla dzieci w wieku 6-13 lat

Godz. 10.00 – 11.30 – gr. 1

Godz. 12.00 – 13.30 – gr. 2

Zapraszamy!

Stacja Kultura Starowiejska 2 Rumia dworzec PKP 

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×