Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży

Na kolejne warsztaty prowadzone przez Annę Rekowską i Dorotę Wolter zapraszamy po przerwie wakacyjnej. Więcej informacji na początku września.

1. „Czytanie na drugie śniadanie”, wariant skierowany do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów będą zabawy teatralne, elementy dramy z wykorzystaniem różnych fabuł znanych baśni/książek. Do zajęć włączone będą działania plastyczne (wspólne wykonywanie kostiumów).

2. Warsztaty teatralne dla dzieci, wariant skierowany do uczniów szkół podstawowych. Na zajęciach dzieci poznawać będą podstawowe techniki aktorskie, ruch sceniczny, pracę z rekwizytem, będą budować swoje pierwsze role. W rezultacie zajęć powstanie spektakl.

Warszaty odbywają się w wybrane soboty w godzinach:

11.00-12.30 - Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży

13.00- "Czytanie na drugie śniadanie"

Dla pewności sprawdź kalendarz wydarzeń.