Jo & Lazy Fellow – mieszanka country, bluesa & rockn’rolla

Pamiętacie legendarnego Johnnego Casha czy amerykańską piosenkarkę Dolly Parton? Jo & Lazy Fellow, który zagra w Stacji Kultura 9 października o godz. 19.00 to w prostej linii zespół kontynuujący tradycję wspominanych muzycznych reprezentantów! Nie dość, że grają energetyczne wersje ich utworów, to nowatorskie, autorskie aranżacje wprowadzają muzykę country i bluesa w nowe tysiąclecie, nie tracąc jednocześnie kontaktu z korzeniami. Swój przekaz nierzadko uzupełniają też dźwiękami z pogranicza folku i rock’n’rolla. Będzie zatem rytmicznie i tanecznie!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że zespołem Jo & Lazy Fellow rządzi kobieta!- charyzmatyczna, piękna Joanna Knitter (wokalistka roku 2014 wg. „Twojego Bluesa”), której akompaniuje grupa świetnych instrumentalistów, czujących konwencję. Zespół ma na koncie płytę „Better Go Home”.

Podbili już rynek nie tylko polski, ale również zagraniczny. Grali m.in. podczas Baltic Music Festival (Szwecja), Gevarenwinkelfestival (Belgia), Piknik Country w Mrągowie, Country w Bieszczadach, Toruń Blues Meeting, Gdynia Blues Festival czy Blues na Świecie.

9 października o godz,. 19.00 zagrają w Stacji Kultura (ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP). Idealne książkowe tło dla niesamowitej wokalistki, szalonego gitarzysty oraz solidnej sekcji rytmicznej, czyli Jo & Lazy Fellow w składzie:

Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna)

Piotr Augustynowicz (gitara)

Krzysztof Pomierski (bas)

Nie możecie tego przegapić! Tym bardziej, że za bilet nie trzeba płacić! Wstęp wolny!

Więcej informacji o zespole tutaj.

• jlazy1
  • jlazy2