CREATOR zaprasza do Stacji Kultura na ćwiczenia z wymiarowania z dr Janem Sikorą

26-27 września 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni rusza kolejna edycja kursu projektowania wnętrz CREATOR. Tym razem do projektu włączyła się również Stacja Kultura w Rumi.

Ćwiczenia „Projektowanie wnętrz z Creatorem” w Stacji Kultura odbędą się 10 października w godz. 9.00-15.00. Poprowadzi je znany trójmiejski architekt dr Jan Sikora. Miejsce spotkania nie jest przypadkowe. Stacja Kultura bowiem to jeden z głośnych medialnie projektów aranżacji wnętrz Jana Sikory, projektu, który zdobył wiele prestiżowych nagród m.in.: II miejsce w plebiscycie Bryła 2014, wyróżnienie w konkursie Architektura XXL oraz nominację w kategorii Polskie Wnętrze 2014.

Zajęcia z projektowania to ciekawa inicjatywa dla młodych ludzi, którzy pragną zderzyć się z trudnym warsztatem, z jakim wiąże się kierunek architektury. Ćwiczenia dedykowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką projektowania wnętrz, chcących zdobyć specjalistyczną wiedzę w tym zakresie, która ułatwi im rozpoczęcie działalności w zawodzie projektanta. Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają świadectwo MEN.

Spotkajmy się 10 października 2015 r., g. 9.00-15.00

w Stacji Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Na kurs obowiązują wcześniejsze zapisy:

Tel. 504 222 373

Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będzie twórczo i inspirująco! Zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×