CREATOR zaprasza do Stacji Kultura na ćwiczenia z wymiarowania z dr Janem Sikorą

26-27 września 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni rusza kolejna edycja kursu projektowania wnętrz CREATOR. Tym razem do projektu włączyła się również Stacja Kultura w Rumi.

Ćwiczenia „Projektowanie wnętrz z Creatorem” w Stacji Kultura odbędą się 10 października w godz. 9.00-15.00. Poprowadzi je znany trójmiejski architekt dr Jan Sikora. Miejsce spotkania nie jest przypadkowe. Stacja Kultura bowiem to jeden z głośnych medialnie projektów aranżacji wnętrz Jana Sikory, projektu, który zdobył wiele prestiżowych nagród m.in.: II miejsce w plebiscycie Bryła 2014, wyróżnienie w konkursie Architektura XXL oraz nominację w kategorii Polskie Wnętrze 2014.

Zajęcia z projektowania to ciekawa inicjatywa dla młodych ludzi, którzy pragną zderzyć się z trudnym warsztatem, z jakim wiąże się kierunek architektury. Ćwiczenia dedykowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką projektowania wnętrz, chcących zdobyć specjalistyczną wiedzę w tym zakresie, która ułatwi im rozpoczęcie działalności w zawodzie projektanta. Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają świadectwo MEN.

Spotkajmy się 10 października 2015 r., g. 9.00-15.00

w Stacji Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Na kurs obowiązują wcześniejsze zapisy:

Tel. 504 222 373

Będzie twórczo i inspirująco! Zapraszamy!