Wystawa ilustracji i fotografii "Trochę mniejsze miasto"

ilustracje: Katarzyna Drewek fotografia: Natalia Szlaga

Wystawa poświęcona tematyce życia w Małym Trójmieście Kaszubskim. Prace w żartobliwy sposób nawiązują zarówno do elementów przestrzeni, jak i zwyczajów mieszkańców tego obszaru. Ukazane przez autorki miejsce jest eklektycznym światem, zdominowanym przez znajdującą się w pobliżu aglomerację trójmiejską.

Katarzyna Drewek - nauczyciel języka rosyjskiego z wykształcenia, obecnie studiuje grafikę na PJATK w Gdańsku. Urodzona w 1991 roku w Wejherowie, mieszkanka Redy od zawsze.

Natalia Szlaga- rocznik '91. Urodzona w Gdyni, od niedawna mieszkanka Rumi. Studentka ostatniego roku Uniwersytetu Gdańskiego. Autorka zdjęć.

Wystawa ilustracji i fotografii
od 1 lipca do 31 sierpnia
czynna w godzinach otwarcia placówki