„Smaki kuchni roślinnej”- wykład / degustacja / debata

Stacja Kultura w Rumi oraz stowarzyszenie Otwarte Klatki z Gdańska zapraszają 20 lipca w godz. 18.00-19.00 na spotkanie poświęcone zdrowej kuchni wegańskiej. Poznamy tajniki kuchni roślinnej, zasmakujemy wegańskich potraw, otworzymy się na świat i styl życia, który pod każdym aspektem pragnie chronić zwierzęta. Jeżeli planujecie przejść na dietę wegańską, macie masę wątpliwości i pytań, koniecznie musicie przyjść.

Czym są Otwarte Klatki?

Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest ogólnopolską inicjatywą na rzecz praw zwierząt. Od wielu lat skupia ludzi związanych z polskim ruchem prozwierzęcym, działających zarówno w organizacjach pozarządowych, jak i grupach nieformalnych. Celem Stowarzyszenia jest edukacja w zakresie praw zwierząt, ograniczenie przemysłowej hodowli zwierząt oraz promocja weganizmu.

Co wydarzy się 20 lipca w Stacji Kultura w Rumi?

Warto odwiedzić nas tego dnia, by poznać i doznać smaków kuchni roślinnej. Degustacja to jednak nie wszystko…

w programie wydarzenia:

18:00 - 18:20 wykład Joanny Rogowskiej ze stowarzyszenia Otwarte Klatki "Dieta roślinna na zdrowie"

18:20 - 18:40 degustacja potraw przygotowanych przez stowarzyszenie Otwarte Klatki. O przepisach opowie Agnieszka Wińska ze stowarzyszenia Otwarte Klatki

18:40 - 19:00 otwarta dyskusja na temat "Dieta roślinna w Twojej kuchni". Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na ten temat.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w Stacji Kultura jest wolny. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej, czym zajmują się Otwarte Klatki: