Zagłosuj na Bibliotekarza Roku 2014 – ZAGŁOSUJ NA SWOJE MIASTO

Głosowanie trwa do 15 maja 2015r.

Zagłosuj na Bibliotekarza Roku 2014 - ZAGŁOSUJ NA SWOJE MIASTO!

1. Załóż konto na stronie https://www.sbp.pl/uzytkownik/zaloz_konto/uzytkownik
  2. Na e-mail podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz link aktywacyjny potwierdzający rejestrację.
  3. Po kliknięciu na link aktywacyjny otrzymasz informację, że jesteś zarejestrowany.
  4. Ponownie wejdź na stronę startową www.sbp.pl  i oddaj głos na Bibliotekarza Roku 2014 – najpierw jednak musisz się zalogować! podając maila i hasło.
  5. Zagłosuj na Krystynę Laskowicz.

Procedura głosowania jest dość skomplikowana, tym bardziej będziemy wdzięczni za każdy głos!

Instrukcja obrazkowa w załączniku poniżej.