Kreatywne warsztaty „Uszyj własną rybkę”

Kto z was zna już naszą rybkę imieniem Lona? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej spotkać, zapraszamy do Stacji Kultura 9 sierpnia o godz. 17:00.

Na zajęciach pod hasłem "Uszyj swoją rybkę" każdy będzie mógł samodzielnie stworzyć rybkę-maskotkę, w kolorach jakie lubicie najbardziej! Zapewniamy potrzebne materiały, ale jeśli chcesz ozdobić rybkę w własny, niepowtarzalny sposób, możesz przynieść kolorowe guziczki, błyszczące cekiny, koraliki itp.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

Na zajęcia obowiązują zapisy - prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia nieodpłatne

Warsztaty „Las w słoiku”

30 sierpnia o godzinie 17:00 zapraszamy do stacji Kultura dzieci wraz z opiekunami do stworzenia własnego lasu w słoiku. Zapewniamy materiały oraz roślinki, ale jeśli chcecie wykonać las we własnym, oryginalnym słoju, przynieście go ze sobą!

Zajęcia nieodpłatne.