Stacja Jazzik odsłona 6

Stacja Kultura – Biblioteka Rumia zaprasza 16 czerwca o 13:00 na szóstą odsłonę Stacji Jazzik – projektu finansowanego z Budżetu Obywatelskiego.

Tym razem zapraszamy na koncert „Czy przez lutnika powstała muzyka?”

Podczas koncertu dowiecie się:

Kto robił najwspanialsze skrzypce na świecie? Czy instrumenty mają duszę i jakie zwierzęta się w nich ukryły? Co się działo we włoskim mieście Cremonie i czy Księżniczka Matylda naprawdę umiała grać na wiolonczeli? Wszystko będzie okraszone wieloma ciekawymi opowieściami o instrumentach smyczkowych.

Wystąpi duet Harmonia Dźwięku w składzie:

skrzypce- Maria Kozłów-Ratke

wiolonczela, prowadzenie i koncepcja całości - Agata Oriana Kwahs

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

16.06. godz. 13:00, Stacja Kultura, Starowiejska 2 Rumia (dworzec PKP)