III edycja pokazu planszowych gier bitewnych

Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych "Trójmiasto" zaprasza 17 stycznia (sobota) w godz. 10.00-14.30 do Stacji Kultura na III rundę pokazu gier bitewnych.

Oprócz cieszących się dużym zainteresowaniem gier Wolsung oraz Warhammer 40 000 organizatorzy przygotowali coś dla koneserów gier wojennych. Pokaz wzbogaci gra strategiczna Bolt Action, utrzymana w klimacie II Wojny Światowej.

Wylogujcie się ze świata wirtualnego, by wziąć udział w interaktywnych grach strategicznych. Precyzyjnie wykonane makiety, szczegółowe figurki to nie tylko majstersztyk planszowych światów, ale rozrywka dla każdego!
Zapraszamy!
Wstęp wolny!