„Afryka – obalamy stereotypy” czyli spotkanie z rumskimi podróżnikami

W zimowy wieczór, 9 stycznia o godz. 18.00, Stacja Kultura zaprasza na elektryzujące ciepłym, afrykańskim klimatem spotkanie z rumskimi podróżnikami pt. „Afryka – obalamy stereotypy”. O przygodach i innych ciekawych zdarzeniach, zdobytych w drodze wzdłuż Czarnego Lądu, opowiedzą Aldona Klebowska oraz Kuba Dąbrowski.

Bezpieczeństwo, łatwość podróżowania, pyszne jedzenie i czysta magia…to Afryka? Wszyscy, którzy uważają, że podróż do Afryki graniczy z cudem, zostaną zaskoczeni. Okazać się bowiem może, że Czarny Ląd jest bardziej otwarty niż może się nam wydawać, wystarczy tylko przyjść na spotkanie 9 stycznia, by zarazić się pasją podróżowania. A potem wydarzyć się może wszystko…

Aldona i Kuba - od wielu lat podróżują wspólnie po bliższych i dalszych rejonach świata. Zarówno z plecakiem na stopa, kajakiem, na motocyklach, samochodami terenowymi uwielbiają być w drodze. Kochają pustynie i góry, jak sami mówią: "Najważniejsze by się szwendać". I choć interesuje ich cały świat to najchętniej wracają na Czarny Ląd, o którym opowiedzą nam podczas spotkania.

Zapraszamy na Facebook’owy profil podróżników: Szwendaki.pl