Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Stacja Kultura zaprasza 17 kwietnia o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską.

Dorota Masłowska ur. 1983 w Wejherowie, autorka głośnej "Wojny polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną", za którą otrzymała Paszport Polityki i nagrodzonego Nagrodą Nike "Pawia Królowej".

Autorka wystawianych na całym świecie dramatów "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" i "Między nami dobrze jest". Felietonistka "Dwutygodnika".

Spotkanie poprowadzi dr hab. Tomasz Swoboda.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

17.04., godz. 18:00 Stacja Kultura, Starowiejska 2 Rumia (dworzec PKP)