Festiwal Polskiej Animacji w Stacji Kultura!

Stacja Kultura w Rumi i Polska Animacja zapraszają 10 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejną odsłonę Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA.

W tym dniu odbędzie się pokaz konkursowy kategorii Studyjnej. Będą to animacje, które zostały wyreżyserowane przez profesjonalistów i są finansowo wspierane przez studia produkcyjne np. Studio Munka- Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Animoon, FUMI Studio.

Pokażemy 8 filmów, projekcja potrwa około 95 minut. Po zakończeniu pokazów odbędzie się głosowanie na film, który najbardziej podobał się publiczności. Wyniki zostaną wysłane do Łodzi. Rumska publiczność jest jednym z ogniw decydujących o wygranej filmu w tej kategorii!

Warto wziąć udział w pokazie i zobaczyć, że polska animacja stoi na bardzo wysokim poziomie i porusza ważne tematy.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

10. 04. godz. 18:00 Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia (dworzec PKP)